slide show
Nepozorovat chvíli svět jen oknem monitoru je fajn. Stojím s naší jednotkou dobrovolných hasičů ve Vísce na hrázi proti povodni. Voda před námi, voda za námi. Prší, vlaštovky klidně předvádějí svoje překruty, čerpadla usilovně hučí, ale na stavu se nic nemění, jsme tu zbyteční.
Opodál, kola skoro pod vodou, stojí maringotka. Poslední dobou mě pronásledují. Kolik člověk k životu potřebuje čtverečních metrů? Kolik litrů? Kolik voltů? Výměnou za volnost. Volnost není v rozporu s láskou k místu a neznamená kočovnictví. Volnost je volnost.
3/6/2013
Koupelna      Scenerie      .      Kýči neodoláš      Fasáda      Ploskonosý      Sklo      Ještěd      Jemná Hrubá Stavba      Imitace      Born To Run      Můj svět jsou Sudety      K.D. & K.I.D      Tlaková výš      Detail      Chalupa      Pravidlo 1      41+9      Jakkoli      Klenba      60 let vývoje      Jonathan Livingstone      Mávat!      Ave Maria      Můj program pro město Liberec      Spojení      Kráter      To podstatné      Přísně tajné      Tsitsistas      Staré japonské přísloví      Co by řek' mi Lehmann?      Profesionál      Life is good      Oblečte si dům      Software      Work and no play is no good at all      Za krásu na Zemi!      Nenasákavý dům      Maringotka      Co se děje v trávě      Modlitba      Dobrodružství architektury      Dřevo žije      Klient je zkušební pilot      Speaking stones      Pica pica      Architekt se má      Re...      Jakou cenu má krajina?      Stop zaprděnosti      Nové postaru      Staří mistři      Kočky v betonu      Jedna stará fotka      Kostlivci