slide show
Jako dítě jsem si představoval, že naše civilizace je jako veliká loď a je velmi moudře řízena. Stačí učit se a zlomek té moudrosti určitě pochopím. Praxe architekta při projednávání staveb se zástupci státní správy, ale i pohled kolem sebe z pozice občana mi po 40 letech na téhle lodi přináší lehké mrazení. Nikde to neříkejte, ale NEŘÍDÍ NIKDO!
Dřív nebo později možná bude nutné sbalit ručník a na stopu vyhlížet jestli se neobjeví Ford Prefect. Zdá se, že Vogoni už nepozorovaně infiltrovali všechny důležité pozice.
28/2/2014
(Heslo jsem použil bez svolení Douglase Adamse, autora Stopařova průvodce po Galaxii a na zapůjčení obrázků jsem se v NASA nikoho nezeptal.)
Koupelna      Scenerie      .      Kýči neodoláš      Fasáda      Ploskonosý      Sklo      Ještěd      Jemná Hrubá Stavba      Imitace      Born To Run      Můj svět jsou Sudety      K.D. & K.I.D      Tlaková výš      Detail      Chalupa      Pravidlo 1      41+9      Jakkoli      Klenba      60 let vývoje      Jonathan Livingstone      Mávat!      Ave Maria      Můj program pro město Liberec      Spojení      Kráter      To podstatné      Přísně tajné      Tsitsistas      Staré japonské přísloví      Co by řek' mi Lehmann?      Profesionál      Life is good      Oblečte si dům      Software      Work and no play is no good at all      Za krásu na Zemi!      Nenasákavý dům      Maringotka      Co se děje v trávě      Modlitba      Dobrodružství architektury      Dřevo žije      Klient je zkušební pilot      Speaking stones      Pica pica      Architekt se má      Re...      Jakou cenu má krajina?      Stop zaprděnosti      Nové postaru      Staří mistři      Kočky v betonu      Jedna stará fotka      Kostlivci