slide show
Jonathan Racek tvrdě trénuje. Cítí, jak se den po dni zlepšuje. Krok za krokem je blíž a ve chvíli, kdy cíle dosáhne, zjistí, že cesta vede dál. Učení nekončí.
Tenhle příběh mám rád a jedno už začínám chápat i bez Jonathana: cesta vzhůru končí přesně ve chvíli, kdy si řeknete, že všechno, co potřebujete, už umíte. Pak už to jde jen dolů.
Mimochodem, Richard Bach taky říká: "Pokud je Vám dán sen, je Vám dána i síla ho vyplnit". Divím se, že tenhle citát ještě nepoužila některá z bank k reklamě na hypotéku. Možná proto, že Bach hned doplňuje, že pro jeho splnění možná budete muset hodně pracovat :-)
9/11/2014
Koupelna      Scenerie      .      Kýči neodoláš      Fasáda      Ploskonosý      Sklo      Ještěd      Jemná Hrubá Stavba      Imitace      Born To Run      Můj svět jsou Sudety      K.D. & K.I.D      Tlaková výš      Detail      Chalupa      Pravidlo 1      41+9      Jakkoli      Klenba      60 let vývoje      Jonathan Livingstone      Mávat!      Ave Maria      Můj program pro město Liberec      Spojení      Kráter      To podstatné      Přísně tajné      Tsitsistas      Staré japonské přísloví      Co by řek' mi Lehmann?      Profesionál      Life is good      Oblečte si dům      Software      Work and no play is no good at all      Za krásu na Zemi!      Nenasákavý dům      Maringotka      Co se děje v trávě      Modlitba      Dobrodružství architektury      Dřevo žije      Klient je zkušební pilot      Speaking stones      Pica pica      Architekt se má      Re...      Jakou cenu má krajina?      Stop zaprděnosti      Nové postaru      Staří mistři      Kočky v betonu      Jedna stará fotka      Kostlivci