slide show
60 let je 21 855 dnů po které se tisíce lidí snaží posunout svou profesi dopředu. Představte si v letošní nabídce autosalonu model z roku 1955. A pak se zkuste podívat, kam od roku 1955 dospěl vývoj elektrické kytary a kytarového zesilovače. Skoro se nechce věřit, že za 60 let se mezi jména Fender Stratocaster a Gibson Les Paul nevklínilo žádné další a že ve věku miniaturních procesorů není stále opravdový zvuk kytary myslitelný bez rozžhavených elektronek.
Jako by některé věci prostě už byly vymyšleny a zbývalo jen s díky je přijmout.
V architektuře se překotné vývoje a skutečnosti, které zůstávají i po celá staletí beze změn, míchají na každém kroku. Rozpoznat, co se má zlepšovat a co prostě přijmout tu není snadné.
25/1/2015
Koupelna      Scenerie      .      Kýči neodoláš      Fasáda      Ploskonosý      Sklo      Ještěd      Jemná Hrubá Stavba      Imitace      Born To Run      Můj svět jsou Sudety      K.D. & K.I.D      Tlaková výš      Detail      Chalupa      Pravidlo 1      41+9      Jakkoli      Klenba      60 let vývoje      Jonathan Livingstone      Mávat!      Ave Maria      Můj program pro město Liberec      Spojení      Kráter      To podstatné      Přísně tajné      Tsitsistas      Staré japonské přísloví      Co by řek' mi Lehmann?      Profesionál      Life is good      Oblečte si dům      Software      Work and no play is no good at all      Za krásu na Zemi!      Nenasákavý dům      Maringotka      Co se děje v trávě      Modlitba      Dobrodružství architektury      Dřevo žije      Klient je zkušební pilot      Speaking stones      Pica pica      Architekt se má      Re...      Jakou cenu má krajina?      Stop zaprděnosti      Nové postaru      Staří mistři      Kočky v betonu      Jedna stará fotka      Kostlivci