slide show
Kreslím. Pokládám na papír, co se mi v hlavě vylíhlo a tiše si opakuju: "Můžu to udělat jakkoli. Jakkoli! Nic mě neomezuje." Hodiny letí, varianty přibývají. Možnosti jsou snad nevyčerpatelné.
Být architektem v roce 2015 je úžasná věc. Tisíce let tu byla spousta technických omezení, architektonické slohy určovaly, jak musí domy vypadat. Dnes stačí jen vědět, co chci a rozhodnout se. Svoboda a odpovědnost. Vypadá to snadně, ale snadné to není. Je to stejně těžké jako svobodně žít. Pro mě je to nejcennější věc. Lituju těch co chtějí, aby za ně moudře rozhodoval někdo jiný.
22/2/2015
Koupelna      Scenerie      .      Kýči neodoláš      Fasáda      Ploskonosý      Sklo      Ještěd      Jemná Hrubá Stavba      Imitace      Born To Run      Můj svět jsou Sudety      K.D. & K.I.D      Tlaková výš      Detail      Chalupa      Pravidlo 1      41+9      Jakkoli      Klenba      60 let vývoje      Jonathan Livingstone      Mávat!      Ave Maria      Můj program pro město Liberec      Spojení      Kráter      To podstatné      Přísně tajné      Tsitsistas      Staré japonské přísloví      Co by řek' mi Lehmann?      Profesionál      Life is good      Oblečte si dům      Software      Work and no play is no good at all      Za krásu na Zemi!      Nenasákavý dům      Maringotka      Co se děje v trávě      Modlitba      Dobrodružství architektury      Dřevo žije      Klient je zkušební pilot      Speaking stones      Pica pica      Architekt se má      Re...      Jakou cenu má krajina?      Stop zaprděnosti      Nové postaru      Staří mistři      Kočky v betonu      Jedna stará fotka      Kostlivci